Принтер чеків Xprinter POS 5890K USB
Доставка за 1-2 дні!
* мінімальне замовлення 500 гривень
- У відділення Нової пошти
- Кур'єром Нової Пошти
- Самовивіз
- Оплата на розрахунковий рахунок для юридичних осіб з ПДВ
- Оплата на розрахунковий рахунок для фізичних осіб та ФОП
- Готівкою при отриманні (накладений платіж)
- Онлайн-оплата (картою, або Apple Pay, Google Pay)
- Покупка частинами Monobank
- Оплата частинами ПриватБанк
📱 (098) 101-08-05
📱 (097) 828-05-95
📱 (099) 248-99-40
📱 (093) 834-38-81
POS 5890K - чековий принтер із підключенням по USB. Швидкість друку 70 мм/сек. Друкує на касовій стрічці шириною 57 мм.
Комплект поставки: Термопринтер - 1шт.; Кабель USB – 1шт.; Кабель живлення – 1шт.; Блок живлення – 1шт.
Підтримується усіма програмами. Наявність драйверів всім операційних систем.
|
Метод друку |
Термодрук |
|
Швидкість друку |
70 мм/сек |
|
Дозвіл друку |
384 dpi |
|
Ефективна ширина друку |
48 мм |
|
Кількість символів у рядку |
32 |
|
Ширина паперу |
57,5 +/- 0,5 |
|
Макс діаметр паперу |
52 мм |
|
Внутрішній діаметр паперу |
13 мм |
|
Товщина паперу |
0.06-0.08 мм |
|
Ресурс термоголови |
100 км |
|
Штрих-код |
(EAN13)/8, (EAN8)/CODE39 |
|
Емуляція |
ESC/POS |
|
Датчики |
Датчик закінчення паперу |
|
Інтерфейс |
USB |
-
Інтерфейси підключення:
-
Ширина витратного матеріалу:
-
Автообрізування чека:
Розібрати плюси і мінуси товару використовуючи ШІ
Технологія друку: Термодрук
Роздільна здатність: 203 dpi
Швидкість друку: 250 мм/сек
Ширина паперу: 80 мм
Інтерфейс: USB + RS-232 + Ethernet
Принтер для друку чеків – Xprinter XP-Q260III NEW 2023. Модифікація з трьома інтерфейсами підключення – USB+RS232+Ethernet. Підтримка команд: ESC/POS; автоматичне обрізування чека. Ресурс термоголовки – 100 км надрукованої стрічки.
Принтер чеків Xprinter XP-C300H - має світлову та звукову індикацію після друку чеків. Принтер оснащений спеціальною кришкою для запобігання випадкового потрапляння рідини. Рекомендується для використання на кухні для друку замовлень.
Принтер чеків GeoSys 58IIL — це сучасний компактний пристрій, створений для друку чеків у магазинах, кафе, ресторанах та інших сферах бізнесу, де важлива швидкість та якість друку. Завдяки поєднанню Bluetooth і USB-інтерфейсів, цей принтер забезпечує гнучкість у підключенні до різних пристроїв, включаючи касові апарати, ноутбуки або мобільні телефони.
Принтер чеків GA-E200 – універсальне рішення, призначене для виконання різних завдань, пов'язаних із друком. Модель має три інтерфейси: USB, RS-232 і LAN, що дозволяє підключати її до ПК, впроваджувати в POS-систему або налаштувати відразу для декількох користувачів, наприклад, якщо чеки необхідно друкувати з двох і більше ПК.